Ermal Mamaqi dhe Dafina Zeqiri paralajmërojnë diçka të re

Komediani i njohur njëherit edhe këngëtari Ermal Mamaqi, ka paralajmëruar diçka të re në bashkëpunim me njërën nga këngëtaret më të njohura shqiptare, Dafina Zeqirin.

Ai në një fotografi të publikuar në Instagram përkrah Dafinës, ka shkruar se po vijnë gjëra të mëdha.15239397_1304827746217598_994574303_n-png

“Big thing coming up!”, (Gjëra të mëdha po vijnë), ka shkruar Mamaqi në mbishkrimin e fotografisë duke mos dhënë detaje më të hollësishme.

Se për çfarë bëhet fjalë, kjo mbetet të shihet

 

SHPËRNDAJE