Sulmuesi i Chelsea, Diego Costa, e ka tronditur skuadrën londineze me një deklaratë rreth yllit të tyre Eden Hazard.

 

Costa e ka lavdëruar shokun e skuadrës Hazard dhe ka thënë se ai mund ta konsiderojë kalimin në Real Madrid apo Barcelona, transmeton Express.

 

“Barcelona ose Real Madrid do ta shikojnë atë në çdo kohë. Hazard është i lumtur këtu por kur ekipe si ato të trokasin në derë, duhet të mendosh për to,” ka thënë Costa

 

SHPËRNDAJE