Mc Kresha, Lyrical Son, Capital-T dhe Lumi B janë bërë bashkë duke mos e ditur se pse.

 

Mundësia që bashkëpunimi të rrjedh në mes kësaj katërshe do të ishte gjithmonë shumë i mirëseardhur.

 

Bashkë me afrimin e sezonit të verës sigurisht se rritet edhe dëshirë për realizimin e këngëve sa më të mira. Reperët në fjalë janë parë duke pozuar së bashku por nuk dihet arsyeja e këtij bashkimi, transmeton Indeksonline.

 

Duhet përkujtuar që të katër reperët kanë karriera mjaft të bujshme muzikale e që sigurisht do të dilte një këngë mjaft e mirë në mes tyre.

 

SHPËRNDAJE