Cassano nuk largohet nga Milani

138593hp2 300x186 Cassano nuk largohet nga MilaniAgjenti i Antonio Cassanos këmbëngul se sulmuesi do të qëndrojë në AC Milan.

Cassano ka qenë i lidhur me një largim nga Milan këtë verë.

“Milan është një klub i madh dhe para se të dëshironi të largoheni ,atëherë ju duhet ta mendoni këtë një mijë herë,”tha agjenti Beppe Bozzo.

“Mendoj se e ardhmja e Cassanos në Milan do të jetë deri në vitin 2015, dhe pse për këtë nuk ka siguri të plotë, por unë shpresoj se ai do ta respektojë kontratën

SHPËRNDAJE