Beyonce po pret fëmijën e saj të parë me këngëtarin Jay-Z dhe shprehet se po kalon një periudhë shumë të lumtur në jetën e saj.

“Po ia kaloj shumë mirë. Shtatzania qenka më e bukur se sa e imagjinoja”, deklaroi këngëtarja në javën e modës londineze.

Vetë këngëtarja ka lëshuar një linjë veshjesh të quajtur ‘House of Derion’ dhe një nga veshjet e koleksionit është edhe kjo me të cilën Beyonce është fotografuar.

SHPËRNDAJE