Sulmuesi francezi i Real Madridit, Karim Benzema, ka mohuar sërish mundësinë e largimit të tij nga skuadra “Los Blankos”.

“E përsëris sërish se unë nuk do të jem larg Madridit. Edhe kur gjerat shkuan keq për mua nuk e kam menduar largimin”, ka thënë francezi.

Ish-ylli i Lionit, në sezonin e fundit ka treguar formë të mirë. Ai kërkohet nga Arsenal dhe Juventus.

SHPËRNDAJE