(AIK-Presheva Jone)

Ish ylli i Manchester United ka arritur në klubin londinez të Totenhamit ku i kanë mbetur edhe disa procedura përfundimtare për ta arritur marrëveshjen e cila do ta mbaj mesfushorin anglez atë për tetë javë në Londër.

“Beckham ka fiulluar të stërvitet me futbollistët e tjerë dhe gjithëqka po shkon mirë. Po shpresojmë se ai do të mbetet tek ne deri kah mesi i muajit mars kur ai është sipas kontratës që posedon me klubin amerikan të kthehet në MSL ligë” është shprehur Harry Redknap

Gjithësesi Beckhamin e mirëpresim dhe besojm se do ti rritë edhe më tepër moralin ekipit pasi që këtë vit kemi një skuadër e cila është konkurruese në shumë kompeticione.

SHPËRNDAJE