Barcelona është favorite për të fituar Ligën e Kampionëve.

Bastoret më të njohura në botë i kanë vendosur gjigantit katalan kuotë prej 4.25 për të triumfuar në garën elite të klubeve evropiane.

Kurse, menjëherë pas Barcelonës renditet Bayern Munich me 4.50 dhe Real Madrid me 6.50.

Juventus ka kuotën 9.00 ndërsa më pas renditen Atletico Madrid me 11.00 dhe Manchester City, 12.00.

barca-20151

SHPËRNDAJE