Barcelona siguron një përforcim për vitin 2018 (Foto)

Barcelona do ta transferojë qendërmbrojtësin brazilian, Yerry Mina në vitin 2018

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka bërë të ditur se qendërmbrojtësi i Palmeiras, Yerry Mina, do të nënshkruajë me Barcelonën më 2018.

Mina konsiderohet si lojtar me të ardhme të ndritur dhe gjiganti katalan beson se ai mund të ndërtojë karrierën në Camp Nou.

Barcelona dëshiron që ai të zhvillohet në Palmeiras para se të transferohet në Camp Nou në vitin 2018.

SHPËRNDAJE