Të gjithë e njohin Angelina Shalen, sepse për muaj me radhë ajo ishte kryefjala e shoubizit shqiptar.

Résultat de recherche d'images pour "Angelina Shala"U bë e famshme falë muzikës, e u përfol gjërë e gjatë për shkak të jetës private.
Lidhja e saj me deputetin Haxhi Shala u shndërrua në temën më të diskutuar të medias dhe në popull gjithashtu, shkruan “Kosovarja”.

Angelina, nuk është se u trazua edhe aq nga e gjithë vëmendja mediatike.

Këngëtarja gjatë kësaj kohe ndër tjerash ka treguar se është adhuruese e modës, pasi e kemi parë të veshur me trendet e stilet e fundit, duke u krahasuar shpesh me ikonat botërore.

Angelina, që do të jetë imazhi i numrit të ri të revistes “Kosovarja”, ku thotë një mori të pa thënash, së fundi ka pozuar me një pë syze të markes së famshme Tommy Hilfiger, të cilat i bartin edhe yjet më të mëdha të Hollivudit.

 

 

SHPËRNDAJE