Amanda Seyfried ka deklaruar hapur se i pëlqen shumë të xhirojë skena seksi në filmat e saj.

“Janë momente shumë të bukura. Kolegët e mi janë djem të rinj dhe shumë të bukur kështu që pse të them që nuk më pëlqejnë ato pjesë të xhirimeve”, u shpreh Seyfried, e cila në filmin e saj të fundit ‘In Time’ interpreton përkrah Justin Timberlake.

Gjithashtu aktorja tregon se puthja me Megan Fox në filmin ‘Jennifer’s Body’ ishte shumë speciale.

“Mendoj se unë dhe Megan punuam mirë në atë film. Përsa i përket skenave tona të nxehta, ne të dyja puthim njësoj kështu që funksionoi”, shtoi Seyfried.

SHPËRNDAJE