Hector Bellerin ka thënë se interesimi i Barcelonës është special

 

Mbrojtësi i Arsenalit, Hector Bellerin po kalon një edicion të madh, duke zgjuar interesimin e shumë skuadrave.

 

Ndër to është edhe ish skuadra e tij, Barcelona dhe këtë Bellerin e sheh si kompliment.

 

“Është mirë që shumë skuadra interesohen për mua, por më speciale është interesimi i Barcelonës”, tha Bellerin për Sport

 

SHPËRNDAJE