Bieber dhe Selena puthen në Jaht

(AIK-Presheva JOne)


Ylli i muzikës Pop Justin Bieber është fotografur duke kaluar pushimet e festave të funvitit me bukuroshen dhe këngëtaren Australiane Selena
.

“Ata festat e fundvitit i pritën së bashku në një Jaht privat ku shpenzimet i paguajtën së basku”njoftojnë burime të afërta me qiftin. Se ata tashmë janë në një lidhje e dëshmon fakti se nuk është hera e parë që ata të dy zihen nga paparacët së bashku nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Ju prezantojmë fotot ekskluzive të qiftit Selena 18 vjecare dhe Bieber 16 vjecar në Jaht .

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni