Dikur ajo ishte një ‘Miss’, ndërsa sot është këngëtare e famshme dhe një biznesmene e suksesshme.

 

Bëhet fjalë për bukuroshen Zaimna Vasjari, e cila së fundmi duket se ka lënë mënjanë këngën dhe ka vënë në qendër të impenjimeve të saj biznesin.

 

Gjithsesi për të qëndruar sa më pranë fansave të saj, ajo përdor rrjetet sociale, ku shfaqet herë pas herë me fotografi dhe video provokuese. Por së fundmi Zai është prezantuar te publiku nëpërmjet një seti fotografik tejet i nxehtë.

 

Ajo në Instastory sot ka hedhur një fotografi, që do t’i lë shumë meshkuj pa gjumë. E ulur në shkallë dhe vetëm me të brendshme, Zaimina dukej shumë provokative dhe tejet seksi në të njëjtën kohë.

SHPËRNDAJE