Swansea City dhe Arsenal do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros 21-të të Premierligës

 

Tabloidi britanik, The Gardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

 

Arsen Wenger, si zakonisht, në formacionin bazë të londinezëve pritet t’i inkuadroj edhe dy lojtarët shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi,

SHPËRNDAJE