Trupi i pajetë i një personi është gjetur në orët e para të mëngjesit të sotëm në anë të lumit në fshatin Drithas Llakatund.

Burime të policisë së qytetit bregdetar bëjnë me dije se kanë identifikuar viktimën e seksit mashkull me inicialet N.L rreth 25-vjec.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së të riut, ndërkohë është ngritur grupi hetimor i cili po heton në lidhje me këtë.

SHPËRNDAJE