L’image contient peut-être : 1 personne, sourit, texte

Mysafire, bashekatdhetare  te nderuar ju njoftojme se ne disco-clubine njohbuzr en Gjenevë  ne MUST organizohet pritje e Vitit të Ri me yjet e estades sone muzikore. Hyrja gratius..Ju pret pronari Aziz Kosmann  me stafin e tij. Miresevini!,,

 

Exclusive për here te pare ne Zvicër ne Disco Club MUST ne Gjenevë per naten e Vitit te Ri organizohet mbremje gratis e pretije se Vitit te ri. Rezervoni që tani, meqë vendet jane te limitume ne këtë numer telefoni:

Ne Zvicer 079.624.67.78 kurse nga jashte +4179.624.67.78

 

Ju mirëpret  Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë

Ekipi i Must Club ne Gjenvë ju mirepresin  te kalojme qaste te bukura per Festat e Vitit te Ri me kengetaret e mirenjohur te estrades Shqiptare Muhamet Sejdiu si dhe Lazgushi. Lazo Shqipri Kelmendi.

Gezuar 2018 Lete festomjme ndrimin e vitit sebashku te Aziz Kosmann me keto gjigand te muzikes shqip te paster dejh te bukur bukur me plot shije.

Disco Clubit MUST ne Gjenevë nje Randez-vous ku bashkon shqiptarët me yjet e muzikës kombëtare dhe boterore

L’image contient peut-être : 15 personnes, personnes souriantes, selfieAgjencia e lajmeve “Presheva jonë” ne kontakt me te rinjt shqiptare dhe stafin e Disco Clubit MUST ne Gjenevë ka mesuare se në discotektën me te njohur shqiptare ne Zvicer dhe perendim  qe kur ekzisotn Clubit MUST keto vitet e fundit veq se eshte bere nje qender e argëtimi dhe vendakimi i shqiptareve duket se eshte bëre edhe vend takim i te dashuruarve dhe këto vitete fundit ne keto mjedise u njftuan, u bashkuan, u fejuan, u martuan qindra te rinje e te reja, qifte keto shqiptare qe sot kanë kanë edhe fëmijë..

Dom perkujtuar se në lokalet e Clubit MUST ne Gjenevë kanë kaluar, dhe jo vetëm kane kaluar por e kane bere sabah nga oret e paranates deri ne mengjes duke argëtuar te rinjte yjet e muzikes dhe estrades sone shqiptare si: Muhamet Sejdiu, Sabri Fejzullahu, Majlidna Dada, Çiljeta Xhilaga, Elvana Gjata, Mira Janji, Dafina Zeqiri, Shyhrtja dhe Shkurtja , Elvana Gjata, Lori, Genta Ismajli, Kallashi, Sinan Vllasaliu, Xeni, Gold AG, Ramada Krasniqi, Ledri Vula, Era Istrefi  etj…L’image contient peut-être : 1 personne, sourit, foule, nuit et intérieur

SHPËRNDAJE