Vajza e bosit të Formula 1, Tamara Eclestone, është fotografuar në një super formë në Las Vegas. Ajo ka qenë për darkë me një mikeshën e vet, duke qenë se prej pak kohësh është ndarë nga i dashuri. Me një fustan shumë të hapur përpara, Tamara është duke shumë seksi dhe provokuese…very hot…Vazhdon përmes LIKE…[wp-like-locker]

 

Having fun: The socialite appeared to be having a great time with her friends

[/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE