Per nder te Detlindjes se Amerikes miqve tan te perhershum qe na kan ndihmuar ne qdo gje dhe vazhdojn te na ndihmojn dhe te na perkarhin, kemi vendosur ti sulmojm shum unversitet dhe faqe zyrtare te
serbis, te ju tregojm qe amerika eshte ajo qe ju tregon se kosova nuk ndahet kurr, keshtu eshte shprehur alberTi-KTN nje nder hakeret qe kan sulmuar keto wefaqe zyrtare te serbis, njofton agjencia informative kombvetare Presheva jone

Ne weba gjendet shkrimi Urime Ditlindja Amerik dhe gjithashtu eshte edhe nje shkrim qe thuhet Faliminderit Amerike qe na mbeshtet kunder serbis.

Keto jan disa weba qe kan sulmuar por ju kam derguar edhe nje foto qe ku jan edhe shum weba te rujtum sepse administratorat e shum webfaqeve kan arrit mi kthy.

http://www.vssp.edu.rs/
http://www.afmpkr.org.rs

SHPËRNDAJE