uefa-champions-league-groups-confirmed-01

Ne mbrëmjen e sotme do të rikthehen ndeshjet në Champions League të vlefshme për gupet E, F, H dhe G.

Padyshim përballja më interesante e mbrëmjes do të jetë Sevilla-Juventus, ndërsa Real Madrid do të luajë në transfertë përballë ish-skuadrës së Cristiano Ronalods, Sporting Lisbonës

A do te arrije Leciester te vazhdoje serine e fitoreve rradhazi…

Ja ndeshtjet qe do te luhen sonte :

CSKA Moscow – Bayer Leverkusen

D.Zagreb-Lyon

Dortmund-Legia

Fc Copenhagen-Fc Porto

Leicester-Club Brugge

Monaco-Tottanham

Sevilla-Juventus

Sporting-Real Madrit

 

 

SHPËRNDAJE