Aktorja dhe modelja Sofia Vergara, ka zbuluar për gazetën ‘Huffington Post’. “Mamaja ime e ka trupin si timin, kushërirat e mia, pra nuk kam unë diçka speciale në lidhje me trupin tim. Por nuk mund të ankohem, pasi vërtet kam fat që kam një trup seksi. ka shtuar ajo.

SHPËRNDAJE