(AIK-Presheva Jone)

Mesfushorit holandez të Interit i cili vitin e kaluar ishte regjisor i lojës së ekipit i është kërkuar që të krahasoj Mourinhon me Leonardon duke thënë se Leonardo është shumë i ngjashëm po Mourinho mbetet “Special One”

“Ai ka shumë ngjashmëri me Mourinhon (Leonardo),puna e tij do të shihet gjatë vazhdimit të kampionatit,por deri tani sa kemi punuar me të të gjithë jemi të kënaqur” ka thënë Sneijder.

“Leonardo është në një rrugë të mirë dhe e pret një perspektivë e mirë prej traineri,megjithëatë them se Mourinho është më i miri në botë ” ka përfunduar holandezi.

SHPËRNDAJE