I dashuri i saj padyshim që çdo ditë e më tepër që kalon në breg të detit bindet se ka bërë zgjedhjen e duhur. Rita Rusic qartësisht nuk lë dyshime se është një femër me linja të mrekullueshme nëse e kuptoni në fakt se mosha reale e saj është plot 51 vjeçe. Ndonëse e tillë Rita vazhdon të performojë dhe të jetë pre e paparacëve dnërsa ndodhet në plazh duke pushuar me njerëzit më të afërt. Këngëtare, producente filmash dhe aktore, Rusic duket mjaft këndshëm në bikinit ngjyrë të verdhë. /lajmifundit.com/

SHPËRNDAJE