Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka zbuluar se skuadra e tij ende beson se mund të sfidojë për titull në Premier League këtë sezon

 

“Si Arsenal ju dëshironi të shkoni për të dhe shikoni në sytë [e bashkëlojtarëve] dhe e vëreni se askush nuk dorëzohet deri në sekondën e fundit,” tha mbrojtësi shqiptar që reprezenton Gjermaninë, transmeton Sportali.net.

 

“Tregon se sa shumë besim kemi në veten tonë dhe se do të shkojmë për të [titull].

 

“[Fitorja] është e rëndësishme për ne edhe nëse nuk shikoni rezultatet tjera.”

 

Arsenali ndeshjen e radhës e zhvillon të shtunën kundër Southamptonit në kuadër të FA Cup.

 

SHPËRNDAJE