Shaqiri në kafe me yllin e Kombëtares (Foto) Xherdan Shaqiri ka dalë në kafe me futbollistin e Kombëtares Amir Abrashi

Ylli i Zvicrës dhe Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri po gjen kohë për shokët e tij, pasi është i lënduar që një kohë të gjatë.

Ai është takuar me shokun e tij të vjetër dhe njëkohësisht yllin e Kombëtares shqiptare, Amir Abrashi.

“Koha për kafe me vëllain tim Amir Abrashi”, ka shkruar Shaqiri në postimin që ka bërë në insta story.

SHPËRNDAJE