Shakira “ndriçoi” festën e ditëlindjes së të dashurit të saj Gerard Pique, ndërsa performancës së saj intime të “waka waka”-s iu shtuan pak miq të famshëm, midis të cilëve edhe Lionel Messi.

Fotografitë e Messi-t dhe këngëtares së famshme bënë xhiron e internetit, edhe pse Pique siguroi me shaka se nuk ndihet aspak xheloz nga një “shkurtabiq”.

Çifti u pëpoq të mbante për disa kohë të fshehtë marrëdhënien e tij, por pasi përpjekjet dështuan, Pique dhe Shakira nuk e kanë më problem t’i japin “performanca” në publik fotografëve të shumtë të revistave rozë.

Besohet se Pique ishte pas ndarjes së kolumbianes me argjentinasin Antonio de la Rua, pas më shumë se 11-vitesh martese.

SHPËRNDAJE