Përveç fitores së skuadrës së tij, Gerard Pique ka marr edhe disa puthje të zjarrta nga e dashura e tij Shakira. Pas përfundimit të ndeshjes ku Barça u shpall kampione e Kupës së Mbretit, Shakira i ka dhuruar një puthje pasionante Pique-s, përpara mijëra fansave të tyre. Këngëtarja e ka ndjekur gjithë ankth dhe emocion, të dashurin e saj teksa luante në fushë. Bjondja 35- vjeçare, duket se nuk ka ndërmend ta lë më vetëm të dashurin e saj, sepse modele si Bar Rafaleli nuk kanë për të lenë “rehat” bukuroshin e Barcelonës.

SHPËRNDAJE