(AIK-Presheva Jone)

Kur dukej se i kishte ardhur fundi figurës dhe historis së zymtë historisë të cilën e kishte krijuar ndër vite Lyoni në ndeshjet kundër Real Madridit pas golit të të sapofuturit Benzema i cili kaloi klubin në avantazhin 0:1,doli në skenë Gomis i cili befasoi lehtë Casillasin për të quar shifrat në 1:1

Ndeshjen e ardhshme do ta luajnë në Bernabeu pas dy javësh dhe në qoftë se edhe kësaj rradhe nuk mund të kalohet Lyoni me siguri Mourinho do të largohet para kohe nga Bernabeu dhe nuk do të kihet më frik se a do të qëndroj apo jo deri në fund të sezonit

SHPËRNDAJE