(AIK-Presheva Jone)

Nicole Scherzinger thotë se asaj i pëlqen të vishet në atë mënyrë që tregon më së miri vijat e saj të trupit. Anëtarja e grupit Pussycat Dolls, e cila është e njohur për vijat seksi të trupit, pohon se fitnesi i ndihmon asaj të duket mirë, po aq sa edhe zgjedhja e duhur e veshjeve.

“Nuk e di nëse kam trup të përkryer. Unë vetëm di të vesh gjërat e duhura për t’i bërë njerëzit të mendojnë ashtu. Gjithçka është për atë se kur dhe si i gjen rrobat e përshtatshme”, ka thënë Nicole.

SHPËRNDAJE