Prezantuesja seksi e “Top Channel” di si ta sjellë verën. Pasi ka lënë pas një sezon të ngjeshur falë “Big Brother Fans Club”, tanimë Albana Osmani i ka marrë masat për pushime.

Më në formë se kurrë, ajo është zhveshur si rrallëherë para objektivit të aparatit fotografik. Albana këto ditë ka sjellë këngën “I çmendur për ty”, që e këndon me këngëtarin Mentor Haziri dhe shumë shpejt do t’ia bëjë edhe një klip.

SHPËRNDAJE