(AIK-Presheva Jone)

 

Futbollisti më i paguar në botë, Cristiano Ronaldo, është aq i pasur sa që morri me qira një plazh të tërë, së bashku me shërbyesit, gjatë pushimeve të Vitit të Ri.

Megjithatë, kur vjen çështja tek fotografitë, ai është si të gjithë ata njerëz, që ankohen se nuk dalin asnjëherë mirë.

Ndërsa disa fotografi të pushimeve u publikuan nga një revistë rozë, Ronaldo dhe e dashura e tij modele, Irina Shayk, pothuajse asnjëherë nuk dolën si duhej.

Në shumicat e pozave, ose njëri ose tjetri ishin me një fytyrë të zymtë apo duke parë diçka tjetër dhe jo objektivin e aparatitit fotografik.

 

Megjithatë, nuk ka dyshime se modelja e veshjeve intime dhe futbollisti formojnë një prej çifteve më të pashëm në botë.

SHPËRNDAJE