Kristiano Ronaldo ka shprehur mllefin e tij për skuadrën e Barcelonës e cili arriti të kualifikohet me apo pa meritë,me apo pa ndihmën e referëve,me apo pa simulime,me apo pa aktrime,ata do të luaj në Wembley.

“Mbi të gjitha më kanë habitur reagimet e disa futbollistëve të cilët e kanë përjetuar Premier Ligën dhe futbollin të cilin zhvillohet atje duke aluduar në Marcheranon i cili rrëzohej pas cdo ndërhrje” ka thënë Ronaldo

“Goli i Higuain nuk kishte ku të shkoj më i drejt dhe më i rregullt,megjithëatë kjo mënyrë se si jemi trajtuar këtë vitë nga referët neve vetëm sa po na jep forcë për të u përgatitur për vitin e ardhshëm,mbahu fortë Barça,Mourinho po ia ndryshon kahjen ujit që deri tani po rridhte kah mulliru juaj” ka përfunduar pas ndeshjes portugezi.

SHPËRNDAJE