Rita Ora është kthyer në një fenomen të përditshëm për mediat rozë. Ajo është fotografuar brenda një dite me tre veshje te ndryshme, ndërsa me njërën prej tyre ka qenë shumë provokuese dhe është zbuluar më shumë se ç’duhet. Rita Ora serish kamt te nalt e kryet te poshte } Foto+VIDEO…vazhdon…por, per t i shikuar LIKE…[wp-like-locker]

 

Her boots are made walking: Earlier in the day the 21-year-old was pictured as she left the BBC Studios after she recorded a session for Live Lounge with pregnant Fearne Cotton
[/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE