Rita Ora, prej afere ne afera…Dhe i dashuri i Rita Oras, vagabond u arrestua nga policia. Tash së fundit frajeri i parë vëllau i Kardashianit si duket ma shume e la se sa kjo u nda.  Pra, këngëtarja me origjinë kosovare, Rita Ora duket se i ka dhënë fund lidhjes së saj me, Rob Kardashian, vëllain e Kim Kardashian dhe po shijon lirinë e saj. Bukuroshja është fotografuar në Coney Island në Brooklyn, teksa po zbavitet sëbashku me miqtë e saj. Dy javë më parë, 21 vjeçarja Rita Ora dhe Rob Kardashian, janë fotografuar sëbashku , teksa po zhvillonin një debat mes tyre. Thashethemet për lidhjen mes Orës dhe Kardashian, kanë nisur që një vit më parë, kur ata të dy janë fotografuar shpeshherë bashkë në Londër. Aktualisht bukuroshja kosovare është një nga këngëtaret numër një të shoë bizit botëror, ajo ka pozuar së fundmi edhe për revistën prestigjoze britanike “Style”.

——————————-

Rita Ora e ndrron « frajerin», Rob Kardashian e ndrron “frajericën”
www.preshevajone.com
Agjencia informative Presheva Jonë

SHPËRNDAJE