Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka përmendur me ironi takimin mes Real Madridit dhe Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve.

 

Luis Enrique ka bërë një deklaratë interesante para ndeshjes mes Real Madridit dhe Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve.

 

“Duket se keni shumë besim në ekipin tuaj. Çfarë mund të na thoni për Bayernin, a keni besim në ta sot? A luan Bayerni sot?”, ka deklaruar me ironi Enrique.

 

SHPËRNDAJE