Pas fitores së Real Madrid mbrëm,nuk ka mundur që të mos përshëndet edhe legjenda e gjallë e këtij klubi,ish-kapiten Raul Gonzales Blanco.

 “I uroj të gjithë,që nga kryesia e klubit edhe deri tek tifozët për atë që bënë mbrëm në Madrid e aq më tepër në Mestalla. Nuk ishte aspak e lehtë ajo fitore,por në fund Real Madrid u tregua efikas dhe fitoi” ka përfunduar 7-tshja legjendare e Real Madrid.

SHPËRNDAJE