Boo ka rreth 2 milionë fansa në Facebook, por nuk është as aktor dhe as këngëtar.

Boo është një qenush i cili ka famën që shumë njerëz ëndërrojnë dhe gjithashtu ka shumë sukses me femrat: vitin e kaluar Kim Kardashian postoi një foto të tij në blogun e saj ndërsa këngëtarja Kesha shkroi në Twitter se Boo ishte i dashuri i saj i ri.

Pronari i qenushit i ka hapur profilin në Facebook në vitin 2009 dhe që atëherë fansat e tij shtohen gjithmonë e më shumë.

Jo vetëm kaq. Së shpejti do të dalë në treg edhe një libër me fotografitë e qenit me titull “Boo, jeta e qenit më të bukur në botë”.

Duke parë suksesin e deritanishëm, me siguri që libri do të jetë një “bestseller”.

SHPËRNDAJE