Pushime në resorset turistike të Turqisë me të fejuarin, Robertit, me të cilin jeton prej vitesh një histori dashurie, motrat dhe shoqërinë e saj. Fotot e publikuara nga këngëtarja kosovare Nora Istrefi në Twitter, tregojnë për një relaks të vërtetë të saj, pas realizimit të shumë koncerteve dhe videoklipeve. Xhiro me motora uji, orë të tëra nën rrezet e diellit, jetë nate, e më tej të tjera argëtime të çmendura. Fotot këngëtarja i ka shoqëruar dhe me citimin: Po kënaqem shumë dhe mund të them se jam duke i shijuar në maksimum këto pushime. I kisha të nevojshme pas një stine kaq të ngarkuar me koncerte dhe punë. Nora Istrefi është shfaqur së fundmi në ekranet shqiptare me një bashkëpunim të suksesshëm, siç ishte ai me reperin e njohur nga Kosova, Mc Kresha. Kënga me titull ‘As ni zo’ është komentuar shumë mirë, jo vetëm nga fansat, por edhe nga mediat, ndërsa sa i përket klipit.

SHPËRNDAJE