Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë. Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një super fuqi botërore.
Por, në disa raste nuk kanë munguar as sulmet e mediave nga gruas së hekurt.Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nudo dhe pretendohet se ajo është Merkel.


Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin nudo rreth e rrotull. Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel

SHPËRNDAJE