xhepaashNovi Pazar, 3 korrik -Policia serbe ne Sanxhak ne dite Ramazani ka arrestuar tre burra sa nuk bahen Xh.I(55) nga Prishtina, A.A (61) nga iIstogu dhe B.A (63) nga Vushtrria për dy vjedhje, ka njoftuar Departamenti i Policisë, transmeton agjencia e lajmeve “Presheva Jone”

Tre burrat hajduq  (pickpockets)  nga policia serbe jane kapur ne flagrance duke vjedhur ne Novi Pazar

SHPËRNDAJE