Résultat de recherche d'images pour "milaim zeka policia"
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka, para pak çastesh është arrestuar nga Policia, lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës për agjencine e lajmeve “Presheva jonë.

Do përkujtuar se emri i Milaim Zekës gazetarin e RTK-së diteve  (dhe viteve)  te fundit ishte pefolur ne afera te ndryshme ishte edhe ne shenjester policise se EULEX-it si dhe te mediave kosovare i involvuar ne shume afera te krimit, vrasjeve zte komandantëve te UCK-së (FARK) kolonel Ahmet Kransniqit, pastaj involimi të tij me SHIK-un e sherbimet e fundit si dhe afera e fundit e shiblerjes se vizave.

 

SHPËRNDAJE