Ai ka thënë që nëse një ditë Leo Messi ia bën formacionin, do të largohet menjëherë nga drejtimi i Kombëtares.

“Leo punon gjithmonë për të mirë të ekipit dhe është e lehtë ta drejtosh atë. Ata që thonë se Messi bën formacionin e Argjentinës, unë ju them që nëse një gjë e tillë ndodh një ditë, unë largohem nga Argjentina”, deklaroi Bauza, përcjellë “lajmi.net”.

Ju kujtojmë që rikthimi i Messit te Argjentina u bë pasi që drejtimin e ekipit e mori Bauza.

SHPËRNDAJE