BEY2Beyonce arriti të thyente sërish çdo rekord audience! Këngëtarja u shfaq publikisht në skenë që [pas lajmit të shtatzënisë më 1 shkurt dhe e dogji skenën e çmimeve Grammy në të gjitha kuptimet kur performoi shtatzënë dhe e veshur si një perëndeshë e vërtete.

Performanca nisi me një prezantim nga ana e nënës së saj, Tina Knowles, dhe vazhdoi për nëntë minuta shoqëruar nga 12 balerina. Gjatë gjithë kohës, në sfond qëndronin në formë hologrami nëna, Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy. Ndërkohë, në rreshtin e parë në publik, ishin Jay Z me vajzën si dhe motra e Beyonce-s me bashkëshortin.

6d1eeed3c87f4bdea6313e769d9565ef

SHPËRNDAJE