Cristiano Ronaldo ka guxuar dhe ka përmendur Cheryl Cole si femrën me të cilën do të preferonte të dilte duke i thënë intervistuesit se “do ta dërgoja për një çokollatë të nxehtë”. Duket se lojtari i Real Madrid e ka harruar se është aktualisht i lidhur me modelen ruse Irina Shayk.

SHPËRNDAJE