Sulmuesi i Mançester Junajtedit, Vejn Runi ka thënë se është koha të harrojmë humbjen në finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Ai shpreson se edhe shokët e tij tashmë e kanë lenë anash humbjen e “Uemblit”, ndaj Barçës prej 3:1.

“Ne duhet të shikojmë përpara, e jo mbrapa. Ne duhet të synojmë trofe dhe shpresoj se deri në fund të sezonit të ardhshëm, ne do të fitojmë edh trofe të tjerë”, ka thënë Runi.

SHPËRNDAJE