Të gjithë e panë e dëgjuan videoklipin  e këngës “Mama” së Jonas Blue dhe William Singe ku ne realizimin viziv të tij mori pjesë dhe modelja bukuroshe Oriola Marashi!  Por përveç  klikimeve pafund që mori kênga, nuk mbaron me kaq! Vetë Oriola ka ndarë me miqtë në Insta story lajmin e mirë se kënga “Mama” është nominuar në kategorinë video më e mirë në Brits Awards. Kujtojmë se  ka qenë Dua Lipa ajo që është nominuar për ndarjen e çmimeve Brits,  e tanimë duket se  ka ardhur rradha e  Oriolës, shkruasn gongnews.al, trasnmeton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”

Image associéeDeri më tani  e kemi parë atë të pozojë për reklama e evente te shumta, duke e listuar si modelen mê të kerkuar të momentit, por Oriola Marashi na ka paralajmëruar për aftësitë dhe talentin multidimensional.Së shpejti ajo do të dal në treg me klipin e saj Solo i cili do të pasohet me bashkëpunime të tjera. Ajo  ka studiuar 10 vjet muzikë klasike në Liceun Artistik dhe Universitetin e arteve.Praaaaa jo vetëm modele, por një zë i madh dhe nuk keni parë gjë akoma! /Prtesheva Jonë

SHPËRNDAJE