http://www.botasot.info/img/michele.jpg“Fantastike, zonja më e mirë në të gjitha kohërat”, “Një shkrepje prej fushate elektorale, me shpenzime në kurriz të taksapaguesve”. Janë me mijëra komentet që aprovojnë apo kritikojnë, fotot e publikuara në disa media online të Michelle Obama.

Në imazhe, zonja e parë shtyn një karrocë në një supermarket me çmime të ulëta në portat e Uashingtonit.

Me kapele bejsbolli, syze të errëta dhe qese plastike në dorë, Michelle duke një mama e zakonshme.

SHPËRNDAJE