Magazina Jugoafrikane FHM këtë bukuroshe e ka renditur në vendin e tretë nga 100 femrat më seksi në botë.

Manekenja e mrekullueshme Jugoafrikane Natasha Barnard me seksi bikini ka pozuar për magazinën FHM dhe ka treguar trupin dhe bukurinë e saj.

Kjo bukuroshe e njohur si Wonderbra girl është e lartë 1.76 cm dhe masat e saja trupore janë 86-62-91.

Magazina Jugoafrikane FHM këtë bukuroshe e ka renditur në vendin e tretë nga 100 femrat më seksi në botë.
 

 

 

 

 

 


SHPËRNDAJE