(AIK-Presheva Jone)
Mediat Italiane bëjnë të ditur se strategu portugez i cili vitin e kaluar fitoi gjithqka me interin,në fund të sezonit mund të rikthehet në Itali për të rimarr Interin e Milanos me të cilin fitoi gjithëqka,madje edhe ia bëri të gatshme kupën e botës trainerit Benitez.
Gjithënjë sipas mediave Italiane thuhet se presidenti i Interit Massimo Moratti ka udhëtuar për në Madrid fundjavën që shkoi dhe se ka pasur një takim me Jose Mourinhon me të cilin ka shqyrëtuar mundësin e rikthimit në Itali tek Interi i cili po shfaq probleme të mëdha me Spanjollin Benitez.
Pyetjes së gazetarëve drejtuar “Special One” se a do ta lë Realin në fund të sezonit ai është përgjigjur”është e vështirë të ndodh diqka e tillë megjithëatë nuk mund të ju them ndonjë gjë pasi që në futboll asnjëherë nuk i dihet” ka përfunduar Mourinho.
SHPËRNDAJE