Prej disa ditësh, familja Kardashian Jenner ndodhet në Kosta Rika për të shijuar disa ditë të merituara pushimi, veçanërisht pas këtij viti të trazuar që kaluan.

 

Dhe siç mund të pritej, fotot nga pushimet janë mbresëlënëse.

 

Kim, Kylie, Kourtney dhe Khloe i lanë të gjithë gojëhapur me linjat e tyre bombastike, teksa merrnin rreze dielli në destinacionin ekzotik.

 

Veçanërisht Kim dhe Kylie tërhoqën vëmendje teksa pushonin buzë pishinës me bikini që i nxirrnin në pah asetet e tyre të çmuara

SHPËRNDAJE